Współcześnie na rynku jest sporo dodawarek. Dla jednostek, jakie pod każdym względem nie mają pojęcia o co chodzi, wtedy zakomunikuję wyłącznie tyle, że powinny one na ogół bardzo przyśpieszyć dodawanie stron do rozmaitych spisów www. Czemu z reguły? Bo zazwyczaj postępują całkiem inaczej.

Moderator spisu weryfikuje ostatnim razem zameldowane strony i widzi bajzel w opisach i tytułach. Ma poniekąd wybitnie znaczne szczęście jeżeli w tytule odszuka orientacyjnie: katalog www, no wolno się domyśleć jakkolwiek by było czego dotyczy witryna. Bezsprzecznie systematycznie widząc takie tytuły, lub takie katalog www, co wykonuje moderator? Najczęściej wywala stronicę bez sprawdzania co na niej jest.

Jednostki, które notorycznie korzystają z dodawarek, na ogół ogromnie systematycznie nie umieją ich ustawić. Skutkuje to takimi bzdurami, jak wcześniej pozostało pokazane.

Wolno blokować dodawanie, wszak nie da się tamtego całkowicie wymazać. Warto nader serio się zastanowić, czy w zasadzie pragniemy z tym walczyć jeszcze przed przedsięwzięciem decyzji o założeniu swojego katalogu stronic www.