Każdy właściciel indeksu stronic, wcześniej albo po pewnym czasie dociera do miejsca, w jakim nader poważnie musi się zastanowić nad kwestią dokonania porządków w spisie. Z jakiego powodu musi, a po prawdzie z jakiego powodu powinien, dlatego że musieć to w rzeczywistości i nie musi.

O ile wykaz nawet będzie wybitnie sumiennie moderowany, wobec tego przyjdzie taki czas, iż witryny, jakie się w nim odkrywają bardzo wielokrotnie będą nieobowiązujące. W następstwie tego trzeba wypróbować czy strona, która onegdaj była zgłoszona w dalszym ciągu bytuje, czy modelowo tytuł masaż leczniczy, jaki zapisał posiadacz strony jest wciąż takim, jaki przedtem osobiście zaakceptowaliśmy, czy aktualnie podobnie byśmy uznali. Powinniśmy starannie orzec, czy przykładowo nie przekształciła się zawartość stronicy i rzeczony tytuł, orientacyjnie temperatura będzie teraz harmonizował do strony.

Rzecz jasna takie porządki możemy po trosze zautomatyzować. Pewnym skryptem orzec w pierwszej kolejności, jakie witryny nie funkcjonują. Takie bezzwłocznie zdołamy wypchnąć z naszego wykazu. Resztę prac na nieszczęście, musimy wypełnić względnie manualnie.

Czy wskazane jest analizować co mamy w naszym rejestrze? Jeżeli rzeczonego nie sprawimy rozpocznie się w tamtym miejscu robić nieład. A wtedy, zdołamy stracić użytkowników.