Zwiedzając różnorodnego typu fora internetowe co rusz systematyczniej docieram do wniosku, że nasz system nauczania jest subtelnie mówiąc, ułomny. Zupełnie nie mam tutaj na kwestii byków ortograficznych. Nasz język w istocie jest bardzo powikłany i sam w dodatku wielokrotnie taki błąd robię.

Względnie chodzi o owo, że młodzi nie potrafi racjonalnie się wypowiadać. Rozpocznijmy od owego, że na forum zakładając pewny nowy temat trzeba dostarczyć tytuł. Już tutaj częstokroć zdarzają sie takie kawały: noclegi, a dalej jest jeszcze gorzej. Często muszę przeczytać dany post kilka razy, a i tak całkiem nie mam pojęcia o co chodziło. Pewnie często problemem jest totalny brak czasu osoby zakładającej nowy temat, ale warto w tytule dać coś więcej niż samo warszawa. Z jakiego powodu przed wejściem w temat po prawdzie muszę gdybać o czym będę czytał?

Wychodzi tutaj zupełny brak zręczności przekazania kompedium ledwo w kilku słowach, a owego jak dosięgam pamięcią nauczano mnie na polskim. W dzisiejszych czasach chyba bardziej zależy na ludziach, jacy nie w pełni myślą, by być w stanie im wciskać wszelki kit. Należy to wybitnie bezzwłocznie odmienić!